شماره آگهی : 358420

فروش ماسه الیوین

شماره تماس : 09910772289

فروش انواع ماسه اولوین - ماسه EBT
تامین کننده مستقیم ماسه اولوین از معادن ترکیه
آماده عقد قرارداد و همکاری با صنایع مهم کشور
ماسه اولوینی به دلیل نقطه ی ذوب و زینتر بالا، اتلاف حرارتی پایین و مقاومت در برابر شوک های حرارتی در صنایع نسوز و فولاد کاربرد دارد. سازی بخش عمده این ماسه متشکل از Mg2SiO4 (فورستریت) و جزء کمتری Fe2SiO4(فایالیت) می­باشد. ماسه اولوین EBT به­ عنوان ماسه مجرای کوره قوس الکتریکی کف­ریز مورد استفاده قرار می­گیرد.
ماسه اولوین ریخته­گری برای ساخت انواع فولادها از جمله چدن خاکستری و چدن چکش­خوار مناسب بوده و همچنین برای ریخته­گری ترکیبات غیر فلزی مزایای فراوانی دارد. این نوع ماسه به خصوص برای داشتن سطحی بسیار صاف مانند ریخته­ گری فولادهای منگنزی، دارای خصوصیات بسیار عالی می­باشد.
ماسه الوینی EBT
با توجه به اینکه کوره‌های قوس الکتریکی نسل جدید و مدرن به منظور کاهش میزان نفوذ سرباره به درون مذاب فولاد دارای سیستم (EBT(eccentric bottom tap-hole یامکانیزم تخلیه از کف هستند که در این کوره‌ها محفظه تخلیه به صورت عمودی در کف کوره قرار می‌گیرد. برای جلوگیری از تخریب سیستم تخلیه و نفوذ ذوب در حین مرحله ذوب و تصفیه در کوره در هنگامی که دریچه تخلیه بسته است و قبل از شروع بارگیری مجدد شارژ فلزی حفره تخلیه مذاب از کف توسط ماسه نسوز مانند الیوینی پر می‌شود.
ماسه الوینی EBT به عنوان ماسه مجرای کوره قوس الکتریکی که از زیر تخلیه می گردد استفاده می شود این ماسه با تشکیل یک لایه هم جوش شده و متمرکز مانع از نفوذ مذاب به لایه های بعد ماسه شده و در نهایت درهنگام باز شدن دریچه بر اساس فشار استاتیکی حاصل از فشار مذاب این لایه از ماسه هم جوش شده شکسته شده و مذاب تخلیه می گردد.
جهت استعلام قیمت و اطلاع از آنالیز دقیق و نحوه پرداخت با کارشناسان کمکرافت در ارتباط باشید
فروش ماسه الیوین